shadow_left
Logo
  • Czech/Česky (WIN-1250)
  • English
 
Shadow_R
   
A tak mám zase opravenou E300 Tisk
Pondělí, 22 říjen 2007

Musím pochválit a to hodně Olympus servis. Měl jsem kliku, uznali mi závadu jako záruční a vešel jsem se těsně do prodloužené záruky. Ještě, že mi při koupi přátelé v obchodě hned tu prodlouženou záruku zařídili...

Když jsem přijel do servisu Olympus do Prahy, byl jsem velmi překvapen vstřícností a profesionalitou přejímacích techniků. Slíbili mi, že by to mohlo být opraveno rychle. Ale to rychle znamenalo, že jsem ji tam dal ve čtvrtek kolem 17,00 hod. Vysvětlili mi, že se mohu na stav opravy podívat na internetu. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se tam podíval následující středu a u zakázky bylo napsáno - opravena elektroniky, zakázka bude odeslána ve čtvrtek a v pondělí jsem měl zásilku doma.

Jaké bylo moje další překvapení.... Kdysi se mi odlepila guma gripu. A tak jsem ji sestřihl (neuměle) a nalepil. Bylo to v pohodě. Ale při vytažení foťáku z perfektního transportního balení jsem zjistil, že mám nalepený nový krásný gumový grip, že mám nahraný nejnovější firmware, že mám dokonale vyčistěné zrcátko a matnici, ani sebemenší náznak prachu v hledáčku.

A mašinka je jako nová a šlape senzačně.

Smekám klobouk a děkuji přátelé z Olympus servisu. Už abych měl novou E3. Mám jistotu, že kdyby náhodou něco.... tak je na Vás spolehnutí.

Aktualizováno ( Neděle, 27 červenec 2008 )
 
< Předch.   Další >