shadow_left
Logo
  • Czech/Česky (WIN-1250)
  • English
 
Shadow_R
   
Nový Olympus E3 Tisk
Neděle, 17 únor 2008

Nový Olympus E3

Tak se mi splnil zase jeden sen. Před vánoci jsem si pořídil nové tělo vlajkové lodi Olympusu E3. Je to aparát, který mě neustále přesvědčuje o tom, že jestli něco vyfotografuji špatně, tak už je to jenom ve mě. Aparát je tak chytrý a připravený splnit všechny požadavky, že chyby dělá už spíše fotograf, než technika.

Jeho 10 megový čip má nádhernou pružnost, stabilizace čipu krásně funguje, což dává možnosti použít i z ruky nepoměrně delší časy, než u mé původní E300.

Fotografování makra přes živý náhled je velmi silný nástroj a živým náhledem lze možno používat fotografování z netradičních úhlů, což dává fotografovi netušené možnosti.

Nebudu to dlouze popisovat. Prostě mám dnes tělo, o jakém se mi ani nesnilo, Olympus dodžel svůj slib a dal mi k E3 grip zdarma. Je to už pořádná mašina s nasazeným gripem, ale mám rád, když mám v ruce kus foťáku a ne nějaké prdítko. Začal jsem používat systémové objektivy a vlastně kromě Sigmy 2,8/150 APO Macro mám už systémové objektivy ZD 7-14, 1454, 50-200, 2/50. Je to radost s nimi pracovat, jsou to kvalitní skla...

A tak už jen mít více času na fotografování, které mi přináší velkou radost.

Aktualizováno ( Středa, 09 červenec 2008 )
 
< Předch.   Další >