shadow_left
Logo
  • Czech/Česky (WIN-1250)
  • English
 
Shadow_R
Anketa
Jak se vám líbí tento web ?
 
Vyhledávání
 
   
Moje autorská výstava
Pondělí, 16 únor 2009

Konečně jsem se rozhoupal k uspořádání své autorské výstavy, první po "revoluci". Muzeum a Pojizerská galerie v Semilech mi nabídla možnost uspořádání své autorské výstavy. Zároveň jsme se dohodli, že by to neměla být výstava monotematická zaměřená na můj oblíbený krajiný detail, ale jakýsi průřez z tvorby, zkrátka aby si tam každý něco mohl najít.

Materiálu mám dost a tak jsem si připravil kolekci, která se na místě podle prostorových možností doladí.

Vernisáž výstvy bude v Muzeu a Pojizerské galerii v Semilech dne 27. února 2009 v 17,00 hod. Úvodní slovo pronese fotograf a moderátor známého fotografického serveru PHOTOEXTRACT pan Josef Jeřábek. Bude tam i nějaká hudební vložka, ale bude to překvapení i pro mne. Zkrátka mám slíbenu muziku od člověka, který je skvělý muzikant, a vím že tam bude, ale v jaké sestavě a s jakým žánrem.... no necháme se všichni (i já)překvapit.

Pokud budete mít chuť se se mnou o tu radost podělit , budete vítáni.

 

 

 
Nový Olympus E3
Neděle, 17 únor 2008

Nový Olympus E3

Tak se mi splnil zase jeden sen. Před vánoci jsem si pořídil nové tělo vlajkové lodi Olympusu E3. Je to aparát, který mě neustále přesvědčuje o tom, že jestli něco vyfotografuji špatně, tak už je to jenom ve mě. Aparát je tak chytrý a připravený splnit všechny požadavky, že chyby dělá už spíše fotograf, než technika.

Aktualizováno ( Středa, 09 červenec 2008 )
Celý článek...
 
A tak mám zase opravenou E300
Pondělí, 22 říjen 2007

Musím pochválit a to hodně Olympus servis. Měl jsem kliku, uznali mi závadu jako záruční a vešel jsem se těsně do prodloužené záruky. Ještě, že mi při koupi přátelé v obchodě hned tu prodlouženou záruku zařídili...

Aktualizováno ( Neděle, 27 červenec 2008 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 5 - 8 z 8